TianDe – tak jesteśmy dla Ciebie!

Kilka słów o naszym oddziale! To wyjątkowe miejsce, które tworzą ludzie z pasją. U nas zrodziły się przyjaźnie na lata. Wszystko zaczęło się od miłości do kosmetyków, naturalnego piękna, troski o swoje zdrowie. Każdy z nas początkowo chciał wypróbować kosmetyki, o których słyszał wiele. Ta relacja często przeradza się w prowadzenie własnego biznesu, a to nic trudnego, kiedy pokocha się tę markę.

Kompleksowa pielęgnacja ciała, organizmu, domu

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, opracowane przy współpracy najnowszych badań naukowców bazując na recepturach znanych od wieków. To właśnie Tiande wie, które komponenty należy wykorzystać i w jakich ilościach, aby kosmetyk stał się prawdziwym hitem, sukcesem w zwalczaniu problemów, pomocą w sytuacjach, które  wydawały się beznadziejne. I takich produktów mamy ponad 500 w swojej ofercie. Ta z kolei jest nieustannie poszerzana i modyfikowana, by móc sprostać wymaganiom środowiska, otoczenia i wsłuchując się w głosy naszych klientów. To właśnie klienci są dla nas najważniejsi, dlatego z myślą o nich zostały wypracowane kategorie kosmetyczne.

Wszystkie top produkty w jednym miejscu

Podzieliliśmy je na: kosmetyki do makijażu, perfumy, suplementy diety, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, a także środki higieniczne oraz do pielęgnacji domu. Ofertę nieustannie poszerzamy o produkty, które są najbardziej potrzebne na rynku. Dużą popularnością cieszą się te bazujące na mucynie ślimaka, która potrafi zdziałać cuda!

Produkty do pielęgnacji dłoni to kolejny dział, który pokochały setki klientów. Ich oferta jest szeroka. Nie ograniczamy się jedynie do kremów, ale staramy się zadbać o dłonie od podstaw. Oferujemy peelingi oraz sole na dłonie. To za ich sprawą skóra dłoni staje się miękka i wygładzona oraz odpowiednio nawilżona. A efekt widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu.

Nie dziwni nas też, że nieustannie zgłaszają się do nas osoby z różnego rodzaju schorzeniami – bólami reumatycznymi, osoby o obniżonej odporności, potrzebujące detoksykacji organizmu.

Medycyna naturalna z miłości do zdrowia

Składniki naturalne są bazą w naszych produktach. Wśród najbardziej rozpoznawalnych naszą markę, a jednocześnie ulubionych przez tysiące klientów kosmetyków można znaleźć placentę, imbir, żeń-szeń, olej rekina, mucynę ślimaka, kolagen z ikry jesiotra, ślinę z jaskółczych gniazd. Produkty zostały wzbogacone także o perłę, złoto, srebro, krzem. Warto podkreślić, że wyselekcjonowane składniki są gwarancją najwyższej jakości kosmetyków TianDe.

Ponadto należy wspomnieć o suplementach TianDe, które zostały wzbogacone o znane na Wschodzie zioła, towarzyszące ludziom od setek lat w zwalczaniu wielu nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Eliminują nadmiar wody w organizmie, zwalczają problemy z przemianą materii, pęcherzem, pomagają w odchudzaniu, dbają o wątrobę oraz odpowiednie nawilżenie skóry, zawierają szereg minerałów oraz witamin, które są zdecydowanie szybciej wchłaniane przez organizm niż apteczne specyfiki. Wśród nich można znaleźć: zioła ałtajskie, zioła tybetańskie, dzięgiel chiński, przęśl dwukłosowa, imbir czy żeń-szeń, brzozę, a nawet kocanki piaskowe. Dla niektórych brzmią enigmatycznie, a odpowiednio dobrane potrafią zdziałać cuda dla organizmu!

Produkty TianDe charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność działania. Nie ma się czemu zatem dziwić, że stają się panaceum na różnorodne dolegliwości oraz towarzyszą kobietom, mężczyznom, a także dzieciom w codziennej pielęgnacji.

Profesjonalne kosmetyki na wyciągniecie ręki!

Dla zapracowanych i dla tych, którzy kochają dostawy zakupów do domu uruchomiliśmy możliwość internetowego składania zamówienia oraz telefonicznego. Każda przesyłka jest realizowana priorytetowo, aby nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się swoimi ulubionymi produktami. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 602 159 366 oraz mailowo tiande.kielce@gmail.com.

 

A dla osób, które lubią kontakt osobisty nieustannie jesteśmy dla nich otwarci i zapraszamy do siedziby (adres?)