Żel wzbogacony l'argininą i glicyną

135413

Nowy produkt

Suplement diety

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

88,60 zł

Więcej informacji

Współczesne tempo życia dyktuje swoje zasady: jeśli chcesz być skuteczny we wszystkich sferach życia, musisz rozwiązać jednocześnie kilka zadań. Praca, rodzina, przyjaciele, hobby... Często uwijamy się jak mrówki, żeby ze wszystkim zdążyć. W konsekwencji stres staje się naszym stałym towarzyszem...

Wspomóż swój organizm w warunkach stałego przypływu wielu zadań! Wzbogacony żel z argininą i glicyną został stworzony specjalnie dla tych, którzy chcą dużo zrobić i zrealizować wszystko, co zaplanowali.

Żel zawiera dla organizmu substancje:
- wspomagają potencjał energetyczny;
- pozytywnie oddziałują na układ odporności;
- poprawiają nastrój, dodają pozytywnej energii;
- pozwalają poradzić sobie ze stresem spowodowanym codziennym przemęczeniem i ciągłym napływem informacji.

Wzbogacony żel z argininą i glicyną można nazwać produktem wielofunkcyjnym, który pomaga rozwiązać szereg postawionych zadań. Dzięki swoim składnikom podaruje rześkość i pozytywną energię młodym osobom: spotkanie z przyjaciółmi, sesja na piątkę, impreza sportowa - z tym preparatem ze wszystkim zdążysz! Zadba o aktywne życie i znakomite samopoczucie osób w średnim wieku i osób starszych.

Wzbogacony pikantnym smakiem żel będzie znakomitym pomocnikiem dla tych, którzy dbają o swoją figurę. Naładuje energią i doda sił sportowcom. Z nim Twoje życie będzie kolorowe - na skutek zmniejszenia stresu Twój organizm będzie z dużą siłą przeciwstawiać się negatywnym czynnikom.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przed przyjmowaniem suplementów diety należy skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanego dziennego dawkowania. Produkt nie jest lekiem. Nie stosować suplementu jako zamiennika odpowiedniej i zrównoważonej diety.
Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25°C.
Składniki: Woda, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, (E330)), nośnik (glikol propylenowy, (E1520)), glicyna, L-arginina, emulgator (hydroksypropylometyloceluloza, (E463)), barwnik (likopen, (160d)), wzmacniacz smaku "pomarańcza", konserwant, (sorbinian potasu (E202)), witamina B5 (kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia).
1 saszetka zawiera (% RWS *): Glicyna – 640 mg (/-/); Arginina – 640 mg (/-/); Kwas pantotenowy – 4 mg (66,6).
* % RWS referencyjna wartość spożywcza
Producent: Rosja
Importer: “ASTI Group” LLC, 5 Zārdu, Ryga, LV-1083, Łotwa

ZASTOSOWANIE:

Osoby dorosłe powinny przyjmować 1 saszetkę 1 raz dziennie podczas posiłku. Czas przyjmowania: 3-4 tygodnie. W razie potrzeby kurację można powtórzyć.

Produkty powiązane